Podkolanówki uciskowe bawełniane z funkcją masowania podbicia stopy i z eleganckim wzorem szkockiej kraty. Wysoka zawartość bawełny w kontakcie ze skórą zapewnia  komfort użytkowania oraz działanie antyalergiczne. Elastyczny miękki ściągacz pod kolanem oraz brak szwów w obrębie palców sprawia, że nie powodują ucisku podczas noszenia. Wzmocniona, anatomiczna pięta. Dodatkowo masujące podbicie wspomaga mikrokrążenie i zapobiega poceniu się stóp. Produkty dostępne w kategorii kompresji 18-22 mmHg (ucisk średni).

PODKOLANÓWKI

Art. 820B
Rozmiary: 2 – 3 – 4 – 5 – 6
Kolory: Czarny – Ciemny granat – Ciemny grafit – Ciemny brąz
Skład: 70% Bawełna – 13% Elastan – 12% Nylon – 5% Polipropylen

Wskazania

Podkolanówki uciskowe z masującym podbiciem RelaxSan ze względu na stopniowaną kompresję pomagają pobudzać krążenie kończyn dolnych, dlatego też są rekomendowane osobom przebywającym przez dłuższy czas w jednej pozycji (siedzącej lub stojącej), a także osobom często podróżującym. Pomagają w profilaktyce wielu problemów z kończynami jak: zmęczenie, „ciężkość nóg”, obrzęki, odczucie bolesności czy powstaniu tzw. „Zespołu Podróżnego”.

STOPNIE UCISKU

Podkolanówki z masującym podbiciem są dostępne w jednym stopniu ucisku:

Ucisk w kostce 18-22 mmHg* ucisk średni, wskazany do leczenia lekkiej przewlekłej niewydolności żylnej, żylaków i obrzęków.

*Wskazany ucisk odnosi się do kompresji w kostce, gdzie jest ona największa, po czym stopniowo zmniejsza się ku górze osiągając w okolicy łydki 70% i uda 40%, co gwarantuje utrzymanie prawidłowego krążenia krwi.

Tabela doboru rozmiaru

Dostępne kolory

Ciemny grafit

Ciemny brąz

Poznaj pozostałe linie Cotton Socks 

Cotton Socks
Bawełniane podkolanówki o stopniowanym ucisku dla kobiet i mężczyzn. Delikatna bawełna w kontakcie ze skórą, miękki, wygodny elastyczny ściągacz pod kolanem.

Extra Soft
Unisex  Wyjątkowo miękkie podkolanówki z  wiskozy i włókna mlecznego, które działają antybakteryjnie i odżywczo na skórę.

X-Static
Podkolanówki bawełniane ze srebrnym włóknem, które działa antybakteryjnie, antystatycznie, termoregulacyjnie oraz eliminuje przykre zapachy.

British
Męskie podkolanówki uciskowe z masującym podbiciem wspomagającym krążenie o wysokim udziale bawełny w składzie.