Dlaczego Essential+ ?

 

Podkolanówki uciskowe RelaxSan Essential+ to wynik wieloletnich badań, doświadczeń i obserwacji

 

Te bardzo wytrzymałe podkolanówki o stopniowanym ucisku zostały zaprojektowane tak, aby odpowiedzieć na najczęstsze problemy jakie napotykają użytkownicy tego typu produktów. Większość wyrobów o stopniowanym ucisku, szczególnie w wyższych klasach ucisku, nie jest łatwa do założenia. Ponadto, nadmiernie uciskający ściągacz w okolicy kolana pozostawia nieestetyczny ślad na nodze i nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu.

 

Dlatego też główną ideą marki RelaxSan było dostarczenie osobom cierpiącym na niewydolność żylną takich podkolanówek medycznych, które zaadresują te wyzwania i będą najbardziej optymalnym i efektywnym wyrobem do codziennego stosowania.

 

Ostateczna wersja tych podkolanówek uciskowych jest wynikiem szeroko zakrojonych badań i kilkudziesięciu lat doświadczeń firmy w produkcji wyrobów kompresyjnych.

frame_sec_20
Original ImageHover Image

Coś więcej niż standardowe podkolanówki uciskowe

Essential+ to rewolucyjne, zaawansowane technologicznie podkolanówki. Stworzone  z najszlachetniejszych włókien i przy użyciu najnowocześniejszych maszyn i technologii. Wyprodukowane zostały z dwóch warstw: wewnętrzna to kaszmir i bawełna, zewnętrzna mikrofibra. Taka konstrukcja zapewnia dużą elastyczność, lepsze dopasowanie i większy komfort podczas codziennego noszenia.

Wewnętrzna wyściółka z bawełny i kaszmiru gwarantuje niezwykłe uczucie miękkości na skórze, natomiast zewnętrzna warstwa mikrofibry zapewnia przyjemne uczucie elegancji i odporność na szkodzenia.

Wyjątkowy komfort jest od razu wyczuwalny zaraz po założeniu: brak uciskającego ściągacza pod kolanem sprawia, że podkolanówka nie pozostawia widocznych śladów na skórze, nie uciska, co w konsekwencji sprzyja lepszemu krążeniu. Środkową część stopy otacza srebrne włókno X-Static®, które zapewnia działanie antybakteryjne i antyzapachowe. Ochrona ta pozostaje niezmienna wraz z upływem czasu.

Unikalne właściwości

dla najwyższego poziomu komfortu

Grafika 2 (1)
podkolanowki grafika

Komfort i dobre samopoczucie

Stopniowany ucisk o średniej kompresji, zróżnicowany na całej nodze i stopie, stymuluje krążenie, zapobiega obrzękom i bólowi nóg. 

Wytrzymałość i ochrona

Srebrna przędza X-Static® otacza środkową część stopy, zapewniając działanie antybakteryjne i niwelujące nieprzyjemne zapachy. Ochrona ta pozostaje niezmienna wraz z upływem czasu.

Elegancja i wszechstronność

Elegancki i minimalistyczny wygląd sprawia, że sprawdzą się w każdych warunkach zapewniając wyjątkowy komfort przez cały dzień

Niezbędne we wszystkim, co robisz

W domu, w pracy, w podróży

Podkolanówki unisex w 2 klasie ucisku

 

Podkolanówki posiadają certyfikat CE jako wyroby medyczne klasy I. Zapewniają kompresję w 2 klasie ucisku: 23-32 mmhg.  Zapobiegają zmęczeniu i obrzękom nóg, usprawniają prawidłowy powrót krwi do serca i poprawiają krążenie. Są unisex, będą odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wskazane przy żylakach, zapaleniu żył, obrzękach, niewydolności żylnej, a także w profilaktyce zakrzepicy pooperacyjnej. Sprawdzą się także u osób, które odbywają długie podróże lub wykonują pracę, która jest w większości statyczna.

Zaprojektowane i wyprodukowane w 100% we Włoszech.

Original ImageHover Image