Podkolanówki uciskowe dla kobiet i mężczyzn o stopniowanej kompresji z wiskozy i włókna mlecznego Milk Protein Fiber. Włókno mleczne nawilża, działa antybakteryjnie i odżywczo na skórę, a w połączeniu z wiskozą sprawia, że produkt jest wyjątkowo miękki w dotyku, komfortowy a jednocześnie trwały w użytkowaniu. Miękki elastyczny ściągacz pod kolanem oraz brak szwów w obrębie palców eliminują wszelkie uciski w czasie chodzenia. Produkty dostępne w kategorii kompresji 18-22 mmHg (ucisk średni).

box3d-relaxsan-cotton-socks-extrasoft

PODKOLANÓWKI

Art. 820M
Rozmiary: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6
Kolory: Czarny
Skład: 53% Wiskoza – 23% Włókno mleczne – 14% Nylon – 10% Elastan

WSKAZANIA

Podkolanówki o uciskowe z włóknem mlecznym RelaxSan ze względu na stopniowaną kompresję pomagają pobudzać krążenie kończyn dolnych, dlatego też są rekomendowane osobom przebywającym przez dłuższy czas pozycji statycznej (siedzącej lub stojącej), a także osobom odbywającym długie podróże. Pomagają w profilaktyce wielu problemów z kończynami jak: zmęczenie, “ciężkość nóg”, obrzęki, odczucie bolesności czy powstaniu tzw. “Zespołu Podróżnego”. Wskazane w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej, żylaków, obrzęków, a także podczas ciąży.

STOPNIE UCISKU

Podkolanówki w masującym podbiciem są dostępne w jednym stopniu ucisku:

Ucisk w kostce 18-22 mmHg* ucisk średni, wskazany do leczenia lekkiej przewlekłej niewydolności żylnej, żylaków i obrzęków.

*Wskazany ucisk odnosi się do kompresji w kostce, gdzie jest ona największa, po czym stopniowo zmniejsza się ku górze osiągając w okolicy łydki 70% i uda 40%, co gwarantuje utrzymanie prawidłowego krążenia krwi.

TABELA DOBORU ROZMIARU

DOSTĘPNE KOLORY

Czarny

Poznaj pozostałe linie Cotton Socks

Cotton Socks
Bawełniane podkolanówki o stopniowanym ucisku dla kobiet i mężczyzn. Delikatna bawełna w kontakcie ze skórą, miękki, wygodny elastyczny ściągacz pod kolanem.

Extra Soft
Wyjątkowo miękkie podkolanówki z  wiskozy i włókna mlecznego, które działają antybakteryjnie i odżywczo na skórę.

X-Static
Podkolanówki bawełniane ze srebrnym włóknem, które działa antybakteryjnie, antystatycznie, termoregulacyjnie oraz eliminuje przykre zapachy.

British
Męskie podkolanówki uciskowe z masującym podbiciem wspomagającym krążenie o wysokim udziale bawełny w składzie.