Skarpety bezuciskowe RelaxSan

dla diabetyków i osób o wrażliwych stopach

Skarpety bezuciskowe RelaxSan przeznaczone są dla osób cierpiących na cukrzycę, zapalenie stawów, stopę sportowca, a także dla osób o wrażliwych i delikatnych stopach. Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom wyroby linii RelaxSan Diabetic polecane są także osobom bez specjalnych problemów zdrowotnych, ale ceniącym sobie zdrowe i zadbane stopy.
RelaxSan Diabetic to linia wyrobów bez żadnego ucisku. Wyroby pozbawione są górnego ściągacza, co eliminuje jakąkolwiek kompresję i umożliwia swobodne krążenie krwi. Anatomiczny kształt idealnie dopasowuje się do stopy, nie tworząc irytujących fałd. Całkowicie płaski szew zapobiega podrażnieniom w obrębie palców stopy. Co więcej, specjalne żebrowania w zgięciu stopy gwarantują, że się nie zsuwają.

Bezuciskowe skarpety bawełniane ze srebrnym włóknem X-Static dla kobiet i mężczyzn. Bezszwowe , o właściwościach antybakteryjnych i termoregulacyjnych.

Bezuciskowe skarpety bawełniane z włóknem Crabyon dla kobiet i mężczyzn. Wykonane w technologii bezszwowej. Zawartość chityny nadaje wyrobom właściwości antybakteryjne, wspomaga regenerację tkanek oraz chroni przed wysychaniem zatrzymując wilgoć, przez co wyroby są szczególnie polecane dla skóry suchej.

Bezuciskowe pięciopalczaste skarpety bawełniane ze srebrnym włóknem dla kobiet i mężczyzn. Pięciopalcowa technologia zabezpiecza przestrzenie między palcami przed otarciami i sprawia, że antybakteryjne działanie srebra dociera nawet do trudno dostępnych punktów stopy.

KUP TERAZ RELAXSAN DIABETIC

Przejdź do sklepu online relaxsansklep.pl

Jakość potwierdzona certyfikatami

Firma GT Calze posiada certyfikat wydany przez FDA (amerykańską Agencję Żywności i Leków) będący potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa wyrobu medycznego.

Producent Calze G.T. stosuje system system zarządzania jakością zgodny z normami UNI EN ISO 9001:2015 oraz UNI CEI EN ISO 13485:2012.

Wszystkie wyroby posiadają certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że są one wolne od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych mogących mieć negatywny wpływ na stan zdrowia.

Wszystkie artykuły są CE Wyrobami Medycznymi Klasy I i  są zgodne z wymaganiami i przepisami dyrektywy EWG 93/42.