Podkolanówki bawełniane o stopniowanym ucisku

Podkolanówki bawełniane dla kobiet i mężczyzn o stopniowanym ucisku. Bardzo wygodne, nie powodują zbędnych ucisków w obrębie palców i pod kolanem, nie zsuwają się podczas chodzenia. Wykonane z wysoko jakościowych włókien, co gwarantuje długą trwałość wyrobu. Wysoka zawartość bawełny zapewnia wysoki komfort użytkowania i działanie antyalergiczne. Zapobiegają takim problemom z kończynami jak: zmęczenie i ciężkość nóg, obrzęki, odczucie bolesności kończyn dolnych, a także powstaniu tzw. „Zespołu Podróżnego”. Zalecane dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz często podróżujących. Produkty dostępne w dwóch kategoriach kompresji.

Podkolanówki dla mężczyzn i kobiet

Cotton Socks Bawełniane podkolanówki o stopniowanym ucisku dla mężczyzn i kobiet.  Delikatna bawełna w kontakcie ze skórą, miękki, wygodny elastyczny ściągacz pod kolanem.

Extra Soft Unisex  Wyjątkowo miękkie podkolanówki z  wiskozy i włókna mlecznego, które działają antybakteryjnie i odżywczo na skórę.

X-Static Podkolanówki bawełniane ze srebrnym włóknem, które działa antybakteryjnie, antystatycznie, termoregulacyjnie oraz eliminuje przykre zapachy.

British Męskie podkolanówki uciskowe z masującym podbiciem wspomagającym krążenie o wysokim udziale bawełny w składzie.

Gwarancja i jakość potwierdzona certyfikatami

Firma GT Calze posiada certyfikat wydany przez FDA (amerykańską Agencję Żywności i Leków) będący potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa wyrobu medycznego.

System zarządzania jakością wdrożony przez producenta Calze G.T. zgodny z regulacjami UNI EN ISO 9001:2015 i UNI CEI EN ISO 13485:2012.

Wszystkie wyroby posiadają certyfikat Oeko-Tex, co gwarantuje, że są one wolne od substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych mogących mieć negatywny wpływ na stan zdrowia.

Wszystkie produkty są Wyrobami Medycznymi Klasy I i są zgodne z wymaganiami i przepisami dyrektywy EWG 93/42.