RELAXSAN COMPRESSION SPORT

SPORTOWE WYROBY KOMPRESYJNE NA WSZYSTKIE TWOJE WYZWANIA

Wysokowydajne kompresyjne włókna są podstawą wszystkich produktów linii RelaxSan Compression Sport. Linia artykułów dla mężczyzn i kobiet do uprawiania sportów, które maksymalizują wydajność i pomagają zapobiegać urazom i naderwaniom mięśni. Włókno Dryarn użyte do produkcji odzieży pełni funkcję termoregulacyjną i ultraoddychającą, dzięki czemu wyroby nadają się do użytku o każdej porze roku. W linii znajdziemy długie skarpety o stopniowanym ucisku, krótkie skarpety kompresyjne, opaskę na ramię i opaskę na łydkę. Produkty sprawdzą się we wszystkich rodzajach sportu, zarówno wyczynowo jak i rekreacyjnie.

relaxsan-compression-sport-1

COŚ WIĘCEJ NIŻ ODZIEŻ SPORTOWA

Kompresja stymuluje krążenie krwi, co z kolei wpływa na optymalne dotlenienie mięśni, lepszą wydajność i łatwiejszą regenerację mięśni po wysiłku. Zapewnia stabilizację i zapobiega naciągnięciom mięśni. Ergonomiczna konstrukcja z opaskami podtrzymującymi  amortyzuje i zapobiega mikrourazom. Dzięki właściwościom termoregulującym, hydrofobowym i ultraoddychającym produkty doskonale kontrolują przepływ pary wodnej powstającej z potu, aby utrzymać system regulacji cieplnej organizmu na dobrze wyważonym poziomie i jednocześnie zapewnić suchą skórę.

relaxsan-compression-sport_compresison-socks

Skarpety sportowe o stopniowanym ucisku

Skarpety sportowe elastyczne kompresyjne unisex z włóknem Dryarn®. Wspomagają prawidłowe krążenie i powrót krwi z kończyn dolnych i ułatwiają regenerację mięśni po wysiłku. Ultralekkie, hydrofobowe, ultraoddychające włókno Dryarn® z funkcją termoregulacji. Nadaje się do wszystkich sportów i o każdej porze roku (są ciepłe zimą i chłodne latem). Anatomiczna pięta, bezszwowe palce zapobiegają otarciom i mikrourazom. 

Kup teraz
relaxsan-compression-sport_short-socks

Kompresyjne skarpety sportowe krótkie

Skarpety sportowe elastyczne kompresyjne unisex z włóknem Dryarn®. Ultralekkie, hydrofobowe, ultraoddychające włókno Dryarn® z funkcją termoregulacji. Nadają się do wszystkich sportów i o każdej porze roku (są ciepłe zimą i chłodne latem). Anatomiczna pięta, bezszwowe palce zapobiegają otarciom i mikrourazom.

Kup teraz
relaxsan-compression-sport_calf-sleeve

Kompresyjne opaski na łydkę

Opaska sportowa elastyczna kompresyjna unisex z włóknem Dryarn®. Kompresja wspomaga prawidłowe krążenie i ułatwia regenerację mięśni po wysiłku. Zapewnia lepszą stabilizację mięśni, zapobiega naciągnięciom i urazom. Ultralekkie, hydrofobowe, ultraoddychające włókno Dryarn® z funkcją termoregulacji. Nadaje się do wszystkich sportów i o każdej porze roku (są ciepłe zimą i chłodne latem).

Kup teraz
relaxsan-compression-sport_arm-sleeve

Sportowy rękaw kompresyjny

Rękaw kompresyjny sportowy. Elastyczny, unisex z włóknem Dryarn®. Kompresja wspomaga prawidłowe krążenie i ułatwia regenerację mięśni po wysiłku. Zapewnia lepszą stabilizację mięśni, zapobiega naciągnięciom i urazom. Ultralekkie, hydrofobowe, ultraoddychające włókno Dryarn® z funkcją termoregulacji. Nadaje się do wszystkich sportów i o każdej porze roku (pozostaje ciepły zimą i chłodny latem).

Kup teraz

KOMPRESJA SPORTOWA

NA WSZYSTKIE TWOJE WYZWANIA

802-fucsiapink-blackgrey-ambient-362A-square
800-silveryellowfluo-ambient-506A-square
800-yellowneonblack-ambient-667A-square
803-801-fucsia-rosefluo-fucsia-pink-ambient-182A-square
800-803-blackgrey-ambient2-676A-square
803-8050-blackgrey-ambient-591A-square
ambient_2
ambient_1