Bezuciskowe bawełniane skarpety RelaxSan z włóknem Crabyon. Przeznaczone są dla osób cierpiących na cukrzycę, alergie,grzybicę stóp, artretyzm oraz dla osób o wrażliwych i delikatnych stopach. Wykonane w bezszwowej technologii. Włókno Crabyon dzięki zawartości chityny – naturalnej substancji otrzymywanej z pancerzy krabów, nadaje wyrobom właściwości antybakteryjne, wspomaga regenerację skóry oraz chroni ją przed wysychaniem absorbując wilgoć, przez co polecana jest osobom o suchej skórze.  Anatomiczny kształt i wzmocnienie w obrębie palców i pięty sprawiają, że skarpety są trwałe i perfekcyjnie dopasowane do nogi. Dostępne w trzech rodzajach długości.

 

Produkty linii Diabetic Crabyon

SKARPETKI KRÓTKIE STOPKI

Art. 560S Rozmiary: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 Kolory: Biały – Czarny Skład: 67% Bawełna, 17% Viskoza/Crabyon , 10% Nylon,  6% Elastan

KUP ONLINE

SKARPETY

Art. 560 Rozmiary: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 Kolory: Biały – Czarny – Antracyt Skład: 66% Bawełna, 17% Viscoza/Crabyon , 11% Nylon, 6% Elastan

KUP ONLINE

PODKOLANÓWKI

Art. 560L Rozmiary: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 Kolory: Czarny Skład: 67% Bawełna, 17% Viskoza/Crabyon , 11% Nylon,  6% Elastan

KUP ONLINE

Ogólne informacje o produktach

Włókno Crabyon

DZIAŁANIE ANTYBAKTERYJNE Działanie antybakteryjne włókna działa niezmiennie aż do momentu uszkodzenia wyrobu.

WSKAZANE DLA SKÓRY SUCHEJ I WRAŻLIWEJ Włókno Crabyon chroni skórę przed wysychaniem za sprawą wyjątkowej zdolności do absorbowania wilgoci, większej niż jakiekolwiek inne włókno celulozowe. Jednocześnie nie podrażnia skóry nadając efekt jedwabistości.

NATURALNE PROCESY REGENERACYJNE Chityna, która razem z celulozą tworzy włókno Crabyon, jest od dawna znana i stosowana w leczeniu ran i stanów zapalnych skóry. Wspomaga regenerację tkanek i działa przeciwzakrzepowo.

BIODEGRADOWALNOŚĆ Włókno Crabyon jest wyprodukowane w całości z naturalnych substancji przez co jest całkowicie biodegradowalne  i nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Tabela doboru rozmiaru

Dostępne kolory

Biały

Czarny

Antracyt

Poznaj pozostałe linie RelaxSan Diabetic

Ze srebrnym włóknem X-Static

Bezuciskowe skarpety bawełniane ze srebrnym włóknem X-Static dla kobiet i mężczyzn. Bezszwowe , o właściwościach antybakteryjnych i termoregulacyjnych.

Z włóknem chitynowym Crabyon

Bezuciskowe skarpety bawełniane z włóknem Crabyon dla kobiet i mężczyzn. Wykonane w technologii bezszwowej. Zawartość chityny nadaje wyrobom właściwości antybakteryjne, wspomaga regenerację tkanek oraz chroni przed wysychaniem zatrzymując wilgoć, przez co wyroby są szczególnie polecane dla skóry suchej.

Pięciopalczaste ze srebrnym włóknem X-Static Bezuciskowe pięciopalczaste skarpety bawełniane ze srebrnym włóknem dla kobiet i mężczyzn. Pięciopalcowa technologia zabezpiecza przestrzenie między palcami przed otarciami i sprawia, że antybakteryjne działanie srebra dociera nawet do trudno dostępnych punktów stopy.