DLACZEGO SPORTOWE SKARPETY KOMPRESYJNE?

Kompresyjne skarpety sportowe RelaxSan Sport powstały jako efekt wieloletnich badań i przy wykorzystaniu ponad 30 letniego doświadczenia firmy w dziedzinie uciskowych wyrobów medycznych, znanych i cenionych w 65 krajach na całym świecie.

 

 

Skarpety kompresyjne RelaxSan Sport to nie tylko skarpety sportowe z pewną kompresją dla uzyskania lepszej wydajności. To skarpety z precyzyjnie rozmieszczonymi poziomami kompresji na całej jej długości, oznaczone jako CE wyrób medyczny klasy 1. Większość skarpet sportowych dostępnych na rynku nie jest wyrobami medycznymi, ponieważ posiadają inne stopniowanie ucisku, skoncentrowane głównie w obrębie łydki i o niepotwierdzonym stopniu ucisku, a co za tym idzie nie są specjalnie zaprojektowane by wspierać prawidłowe krążenie krwi.

 

 

Naszą ideą było stworzyć produkt dla wszystkich osób uprawiających każdy rodzaj sportu, zarówno wyczynowo jak i rekreacyjnie, a w szczególności dla tych którzy wykazują predyspozycje lub chorują na przewlekłą niewydolność żylną. Dzięki niemu osoby, które na co dzień muszą stosować skarpety uciskowe, nie muszą z nich rezygnować podczas uprawiania sportu.

sport-socks-badge-sports

Kompresyjne skarpety sportowe unisex z włóknem Dryarn® o średniej stopniowanej kompresji 18-22 mmHg

Wspomaga powrót krwi żylnej, ułatwiając regenerację mięśni. Lekkie, hydrofobowe, ultra oddychające włókno Dryarn® z funkcją termoregulacji. Nadaje się do wszystkich dyscyplin sportowych o każdej porze roku (ciepłe zimą i chłodne latem). Anatomiczna pięta i bezszwowe palce, aby zapobiec otarciom.

Kup teraz
sport-socks-white-lime

CECHY PRODUKTU

Wiele unikalnych właściwości w jednym produkcie dla maksymalnego komfortu i najlepszej wydajności.

NAJLEPSZA WYDAJNOŚĆ

Podkolanówki sportowe unisex dla mężczyzn i kobiet. Struktura elastyczno-uciskowa o stopniowanej kompresji 18-22 mmHg, która sprzyja powrotowi krwi żylnej, ułatwiając regenerację mięśni. Prążkowana dzianina zwiększająca progresywną elastyczność i maksymalizująca wydajność. Przebadane i zaprojektowane tak, aby idealnie dostosować się do wszystkich zajęć sportowych, nawet tych najbardziej intensywnych i ekstremalnych. Wyrób medyczny klasy I.

 

 

 

ODDYCHAJĄCE Z SYSTEMEM KONTROLI TEMPERATURY

Najnowocześniejsze i innowacyjne wysokowydajne włókno Dryarn – lekkie, izolujące, wodoodporne, ultra oddychające i o właściwościach termoregulujących (ciepłe zimą i chłodne latem) – gwarantuje odpowiednią temperaturę o każdej porze roku i w każdych warunkach użytkowania.

 

 

 

MAKSYMALNY KOMFORT I OCHRONA

Anatomiczna i ochronna wkładka z paskami wentylacyjnymi. Bezszwowe, elastyczne palce dla ochrony przed otarciami i pęcherzami. Oddychająca dzianina dla lepszej wentylacji łydki. Amortyzacja pięty w celu ochrony przed uderzeniami i otarciami, zmniejszenie wibracji i zapobieganie mikrourazom. Elastyczne opaski dla podparcia podeszwy stopy.

 

 

 

ODPOWIEDNIE DO WSZYSTKICH SPORTÓW

i we wszystkich porach roku, ciepłe zimą i chłodne latem

relaxsan-compression-sport-socks-800_BL-ARA-FL
relaxsan-compression-sport-socks-800_WH-VER-ME
relaxsan-compression-sport-socks-800_BL-VER-FL
relaxsan-compression-sport-socks-800_WH-MAIS
relaxsan-compression-sport-socks-800_BL-FUC-FL
relaxsan-compression-sport-socks-800_BL-FUC-FL-2
GIFFFFF
800_arancio
800_verde-mela
800_giallo
800_rosa
800_verde-fluo
800_viola

100% WŁOSKA JAKOŚĆ

Wszystkie produkty Relaxsan są projektowane, produkowane, testowane i pakowane we Włoszech, przy użyciu najlepszych technologii i najlepszych materiałów – gwarancja wysokich standardów jakości.

Dobierz swój rozmiar

Skarpety RelaxSun Sport dostępne są w 6 rozmiarach 

4 zależnych od długości stopy i 2 zależnych od obwodu kostki i łydki