RelaxSan Medicale

RelaxSan Medicale to kompletna linia oferująca terapeutyczne medyczne wyroby uciskowe dostępne w trzech klasach kompresji od 15 do 46 mmHg, w różnych wariantach długości, wykończenia i składu surowcowego. Wyroby są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W skład oferty wchodzą podkolanówki, pończochy, rajstopy oraz rajstopy dla kobiet w ciąży. Tak szeroka gama produktów umożliwia dobór najskuteczniejszego rozwiązania i gwarantuje spełnienie zróżnicowanych wymagań pacjentów w różnych przedziałach wiekowych. Linia Medicale jest owocem wieloletnich badań z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów produkcyjnych. Dzięki tej linii możemy zaoferować istotny wkład w profilaktykę i leczenie problemów z niewydolnością żylną.

5 linii produktowych ze względu na zastosowanie włókien i właściwości RelaxSan Medicale

Classic
Klasyczna linia wyrobów leczniczych oferująca najszerszą gamę produktów, w tym dostępnych na indywidualny wymiar. Najbardziej trwała i odporna na uszkodzenia, wykonana z podwójnie tkanej przędzy, dostępna w trzech klasach ucisku.

Soft
Linia leczniczych wyrobów uciskowych wykonana z miękkiej mikrofibry. Eleganckie, komfortowe w noszeniu a jednocześnie skuteczne i trwałe.

Silver
Linia terapeutycznych podkolanówek uciskowych z dodatkiem srebrnego włókna, które oprócz działania kompresyjnego ma właściwości antybakteryjne, antystatyczne, termoregulujące i eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Cotton
Linia wyrobów uciskowych z wysokim udziałem czystej naturalnej bawełny. Miękkie i przyjazne w kontakcie ze skórą.

Antiembolism
Linia wyrobów przeciwzakrzepowych do stosowania okołooperacyjnego w profilaktyce zakrzepowo-zatorowej.

KUP TERAZ WYROBY RELAXSAN MEDICALE

 

Aby kupić wyroby RelaxSan przejdź do sklepu online  relaxsansklep.pl

JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Firma GT Calze posiada certyfikat wydany przez FDA (amerykańską Agencję Żywności i Leków) będący potwierdzeniem wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa wyrobu medycznego.

Producent Calze G.T. stosuje system system zarządzania jakością zgodny z normami UNI EN ISO 9001:2015 oraz UNI CEI EN ISO 13485:2012.

Wszystkie wyroby Calze G.T. są certyfikowane przez Oeko-Tex co gwarantuje brak substancji szkodliwych dla zdrowia.

Wszystkie artykuły są CE Wyrobami Medycznymi Klasy I i  są zgodne z wymaganiami i przepisami dyrektywy EWG 93/42.