Relaxsan Zero
Relaxsan Thermal Zero

Nowa linia bielizny termoaktywnej

Linia ta jest efektem wielu lat doświadczeń i prób, tak aby uzyskać nowe, jak najbardziej innowacyjne i wydajne rozwiązania.

Rezultatem jest produkt wykonany z bardzo cienkiej wełny merynosów w warstwie zewnętrznej i wydajnego włókna Dryarn w warstwie wewnętrznej. W połączeniu z niewielkim procentem elastycznego włókna otrzymujemy bardzo wydajny produkt.

 

Ta linia została zaprojektowana tak, aby dopasować się do ciała jak druga skóra, zapewniając komfort cieplny i uczucie suchej skóry w każdej sytuacji. Bielizna jest bardzo praktyczna: sprawdzi się zarówno do aktywności wewnątrz, do pracy w biurze czy w domu, jak i na zewnątrz, w sportach zimowych, czy wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Przydatna także w terapii ciepłem.

Włókna o wysokiej wydajności

Podwójna warstwa materiału zapewnia większą barierę przed zimnem oraz lepsze dopasowanie do ciała.

Zewnętrzna część z wełny Merino zapewnia ochronę i ciepło, a wewnętrzna część z włókna Dryarn® pomaga szybko przenosić wilgoć wytwarzaną przez ciało na zewnątrz odzieży, pozostawiając skórę suchą i w komforcie termicznym niezależnie czy jest ciepło czy zimno. Ta kombinacja tworzy specyficzny mikroklimat i zapewnia wyjątkowy komfort.

Właściwości włókna Dryarn®

Lekkie i miękkie
Dryarn® ma niski ciężar właściwy i jest 30% lżejszy niż ta sama odzież z wełny lub poliestru. Oznacza to, że wykonana z niego odzież będzie o wiele lżejsza, zachowując doskonałe poziomy izolacji cieplnej i bardziej wygodna, ponieważ nie trzeba tak wiele warstw odzieży, aby utrzymać ciepło.

 

Maksymalnie oddychające
Aż do 20% bardziej niż wszystkie inne włókna. Dryarn® kontroluje przepływ potu w taki sposób, aby utrzymać system regulacji cieplnej organizmu na dobrze wyważonym poziomie i jednocześnie zapewnić suchą skórę.

 

Termoregulacja
Zapewnia doskonałą izolację cieplną i barierę ochronną, a jednocześnie jest maksymalnie oddychający. Utrzymuje to skórę zawsze suchą, ciepłą w miesiącach zimowych i chłodną w miesiącach letnich.

 

Testowane dermatologicznie
Sprawdzony i bezpieczny w ciągłym kontakcie ze skórą przez wiele godzin.

Właściwości wełny merino

Miękka i elastyczna

Włókna wełny merynosów są dużo cieńsze i bardziej elastyczne w porównaniu do tradycyjnych włókien wełnianych. Dzięki temu wełna merino jest miękka i przyjemna dla skóry.

 

Naturalna i oddychająca
Wełna jest w 100% naturalnym włóknem i sprzyja odparowywaniu i rozpraszaniu wchłanianej wilgoci, utrzymując skórę suchą.

 

Termoregulacja
Wełna merino jest aktywna i reaguje na zmiany temperatury ciała, utrzymując ciepło, gdy jest zimno, ale rozpraszając ciepło i wilgoć, gdy jest gorąco.

Bielizna termiczna zero°, jak druga skóra

Rezultaty końcowe

Niezwykle wydajny produkt zapewniający komfort i swobodę ruchów wszystkim, którzy pracują i uprawiają sport na świeżym powietrzu.

Ikony thermal Zero

Idealnie przylegający do ciała
Niewielki dodatek elastycznych włókien zapewnia dobre dopasowanie do ciała i utrudnia zimnemu powietrzu dostanie się pomiędzy materiał.

 

Wysoki komfort
Bezszwowa technologia tkania gwarantuje maksymalny komfort podczas długiego noszenia i swobodę ruchów.

 

Praktyczny i uniwersalny
Bielizna jak druga skóra – cienka i dopasowana do ciała. Sprawdzi się świetnie jako pierwsza warstwa do noszenia pod odzieżą codzienną jak i do uprawiania sportów, umożliwiając założenie kolejnych warstw cieńszych i lżejszych.

 

Ochrona termiczna
Komfort cieplny dzięki podwójnej warstwie: wełnie merino od zewnątrz i włóknie Dryarn® od wewnątrz.

Funkcja termoregulacji
Włókno Dryarn® pozwala szybko przenosić wilgoć generowaną przez ciało na zewnątrz odzieży, pozostawiając skórę suchą i w komforcie termicznym niezależnie czy jest chłodno czy ciepło.

 

Innowacyjne materiały
Dobór wysoko wydajnych włókien ułatwiających pranie i szybkie suszenie.

 

Testowany dermatologicznie
Idealna do ciągłego kontaktu ze skórą przez wiele godzin.

 

Ultralekki
Niezwykle cienki materiał.

Relaxsan Light Warm 150


Tkanina o gramaturze 150 g/m2 idealna jako pierwsza warstwa pod codzienną odzież lub aktywność sportową w porach roku bez ekstremalnych temperatur, takich jak jesień i wiosna. Zapobiega zmianom temperatury spowodowanym nagłymi zmianami klimatu typowymi dla środkowych pór roku.

Light Warm
Light Warm
Light Warm
Light Warm
Light Warm
Relaxsan Extra Warm 250


Tkanina o gramaturze 250 g/m2 idealna jako pierwsza warstwa podczas zimowych sezonów charakteryzujących się intensywnym zimnem i podczas przebywania na zewnątrz w niskich temperaturach. Odpowiednia dla osób uprawiających sport przez długi czas w niskich temperaturach, dla tych, którzy pracują na zewnątrz i dla każdego, kto potrzebuje terapii cieplnej w przypadku bólu mięśni lub stawów.

Extra Warm
Extra Warm
Extra Warm
Extra Warm
Extra Warm

Bieliznę termoaktywną Relaxsan Zero kupisz w naszym sklepie online