Relaxsan Zero
Relaxsan Thermal Zero

Nowa linia bielizny termoaktywnej

Poświęciliśmy wiele czasu i zasobów na opracowanie tej linii produktów, aby uzyskać nowe, innowacyjne i wydajne rozwiązania.

Rezultatem jest produkt wykonany z bardzo cienkiej wełny merynosów w warstwie zewnętrznej i wydajnego poliestru Dryarn w warstwie wewnętrznej. W połączeniu z niewielkim procentem elastycznego włókna otrzymujemy bardzo wydajny produkt.

 

Ta linia została zaprojektowana tak, aby dopasować się do ciała jak druga skóra, zapewniając ciepło i suchość w każdej sytuacji. Może być używana zarówno do aktywności wewnątrz, jak i na zewnątrz, w sportach zimowych, ale także w życiu codziennym. Może być również bardzo przydatna w terapii ciepłem.

Włókna o wysokiej wydajności

Podwójna warstwa materiału zapewnia lepsze dopasowanie produktów i zwiększa ich codzienny komfort.

Zewnętrzna część z wełny Merino zapewnia ochronę i ciepło, a wewnętrzna część z włókna Dryarn® pomaga szybko przenosić wilgoć wytwarzaną przez ciało na zewnątrz odzieży, pozostawiając skórę suchą i termoregulowaną. Ta kombinacja czynników tworzy mikroklimat i zapewnia wyjątkowy komfort.

Relaxan ZERO materiał

Właściwości materiały Dryarn®

Lekkość i miękkość
Dryarn® ma niski ciężar właściwy. 30% lżejszy w porównaniu do tego samego produktu wykonanego z wełny lub poliestru.

 

Najwyższa oddychalność
20% więcej w porównaniu do wszystkich innych włókien. Dryarn® reguluje oddychalność, aby nie destabilizować systemu regulacji ciepła, jednocześnie utrzymując skórę suchą.

 

Termostat dla Twojej skóry
Izolująca i ochronna, a jednocześnie oddychająca bariera, która utrzymuje skórę suchą i ciepłą w miesiącach zimowych oraz chłodną w miesiącach letnich.

 

Testowana dermatologicznie
Idealny do ciągłego kontaktu ze skórą przez wiele godzin.

Właściwości wełny merynosów

Miękkie i elastyczne
Włókna wełny merynosów są niezwykle cienkie i elastyczne, co pozwala im zginać się znacznie bardziej niż tradycyjne włókna wełniane.Dzięki temu wełna Merino jest miękka i delikatna dla skóry.

 

Naturalna i oddychająca
Wełna jest w 100% naturalnym włóknem i sprzyja odparowywaniu i rozpraszaniu wchłanianej wilgoci, utrzymując skórę suchą.

 

Termoregulacja
Wełna Merino jest aktywna i reaguje na zmiany temperatury ciała, utrzymując ciepło, gdy jest zimno, ale rozpraszając ciepło i wilgoć, gdy jest gorąco.

Odzież termiczna zero°, jak druga skóra

Rezultaty końcowe

Niezwykle wydajny produkt zapewniający komfort i swobodę ruchów wszystkim, którzy pracują i uprawiają sport na świeżym powietrzu.

Ikony thermal Zero

Doskonała przyczepność
Dzięki niewielkiemu elementowi elastycznemu koszulki miękko i wygodnie dopasowują się do ciała.

 

Absolutny komfort
Bezszwowy materiał zapewnia całkowitą wygodę i swobodę ruchów.

 

Całkowita praktyczność
Odzież może być noszona jak druga skóra pod codziennym ubraniem i podczas uprawiania sportu, umożliwiając stosowanie cieńszych, mniej ciężkich warstw.

 

Ochrona termiczna
Podwójna warstwa materiału – Lana Merino na zewnątrz i włókno Dryarn® od wewnątrz.

Funkcja termoregulacji
Tkanina Dryarn® szybko przenosi wilgoć wytwarzaną przez ciało na zewnątrz odzieży, pozostawiając skórę suchą i termoregulowaną.

 

Wysokowydajne materiały
Zastosowanie specjalnych materiałów ułatwiających pranie i szybkie suszenie.

 

Testowane dermatologicznie
Idealny do ciągłego kontaktu ze skórą przez wiele godzin.

 

Cienki
Niezwykle lekki materiał.

Relaxsan Light Warm 150


Tkanina o gramaturze 150 g/m2 idealna jako pierwsza warstwa pod codzienną odzież lub aktywność sportową w porach roku bez ekstremalnych temperatur, takich jak jesień i wiosna. Zapobiega zmianom temperatury spowodowanym nagłymi zmianami klimatu typowymi dla środkowych pór roku.

Light Warm
Light Warm
Light Warm
Light Warm
Light Warm
Relaxsan Extra Warm 250


Tkanina o gramaturze 250 g/m2 idealna jako pierwsza warstwa podczas zimowych sezonów charakteryzujących się intensywnym zimnem i podczas przebywania na zewnątrz w niskich temperaturach. Odpowiednia dla osób uprawiających sport przez długi czas w niskich temperaturach, dla tych, którzy pracują na zewnątrz i dla każdego, kto potrzebuje terapii cieplnej w przypadku bólu mięśni lub stawów.

Extra Warm
Extra Warm
Extra Warm
Extra Warm
Extra Warm

Kup bieliznę termoaktywną Relaxsan Zero w naszym sklepie online!